Na tej stronie zamieszczone są aktualnie oferowane warsztaty NVC.

Jeśli chcesz na bieżąco otrzymywać informacje i powiadomienia o nowych szkoleniach, zapraszamy do polubienia naszej strony na facebooku  facebook.com/StrefaSlowNVC

W kontakcie ze sobą - wprowadzenie do NVC

Głównym tematem warsztatów będzie poznanie podstawowych założeń NVC oraz przećwiczenie elementów pomagających w wyrażaniu siebie, które nastawione jest na wzajemne zrozumienie oraz współpracę.

Najbliższy termin:

12 – 13 stycznia 2019
Bydgoszcz

 

W dialogu z drugą osobą - warsztaty NVC - wprowadzenie część 2

Poznanie i ćwiczenie umiejętności słuchania i pozostawania w kontakcie i w dialogu, który zwiększa szanse na rozwiązanie konfliktu i nawiązanie porozumienia.

 

Najbliższy termin:

2 – 3 lutego 2019
Bydgoszcz

 

Bliskość i porozumienie w parze - prowadzi para CT NVC.

Czy na warsztatach dla par, chcesz uczyć się od pary  – która mieszka, żyje razem i ma wspólne pasje - od ponad dwunastu lat?  Czy chcesz usłyszeć zarówno damski jak i męski głos? Dowiedz się co zrobić, żeby Twój związek był bardziej szczęśliwy.

Najbliższy termin:

16 – 17 lutego 2019
Bydgoszcz

Kiedy ręcę opadają... Bezsilni czy pełni mocy? O sile bezsilności i transformacji tego uczucia

Bezsilność czasem pojawia się w najmniej oczekiwanych momentach. Może dotyczyć nas bezpośrednio, naszej niepowtarzalnej sytuacji albo dotknąć nas, gdy patrzymy, jak ktoś bliski się z nią mierzy. Czasem też obejmuje całe społeczności – w ważnych wspólnotowych sprawach…

Najbliższy termin:
16 – 17 marca 2019
Poznań

Studium NVC: Zobacz Twoje wewnętrzne piękno – wstęp do NVC

Głównym tematem pierwszego modułu będzie poznanie podstawowych założeń NVC oraz przećwiczenie podstawowych elementów pomagających w wyrażaniu siebie.

 

 

 

Najbliższy termin:
13 – 14 października 2018
Kraków

See your inner beauty. Introduction to NVC. Be in touch with yourself. Recognize your communication patterns.

Would you like to understand how people get into conflicts and how to get out of them? You can learn specific skills - how to build closeness and trust, being authentic and in agreement with oneself.

 

 

Next date:
1 – 2  December 2018
Tenerife