Kalendarz Porozumieniowy (NVC) 2023

Twoje warsztaty – 12 miesięcy przy Tobie, w formie Kalendarza 2023 !!

Już jest!!! 😍 Kolejny rok – możesz utrwalić sobie Studium NVC na którym byłeś (lub będziesz 😉 ) z nami; łatwiej pamiętać o stosowaniu Porozumienia. Przez cały miesiąc możesz ćwiczyć – w odniesieniu do podanej sentencji.
To niesamowite, bo… Kalendarz Porozumieniowy (NVC) powstał w odpowiedzi na jedną prośbę…
Zdjęcia możesz zobaczyć u dołu strony!! Pobierz!!
⭐️ To jak można zdobyć ten kalendarz? Można pobrać zdjęcia lub pdf i wydrukować sobie kalendarz samodzielnie (do użytku prywatnego/własnego)*
 
⭐️  *Jak wydrukować? Tutaj, na stronie znajdziesz zdjęcia, które możesz wykorzystać do druku i plik pdf .
1) 🎁 Zapisz zdjęcia na dysku.
2) Możesz skorzystać z onlinowych drukarni! Dostarczą Ci kalendarz do domu!
3)  Lub „zrób to sam”. Wydrukuj kartki w kolorze i a) zepnij dwoma klipsami do papieru, załącz kokardkę i powieś na gwoździku b) lub taśmą dwustronnie klejącą przyklej do ściany poszczególne kartki (możesz też wykorzystać szkielet starego kalendarza, zamiast ściany)   .
 
 
 
🌳 Czy trzeba zapłacić? Nie. Nie trzeba, ale można 🙂 bo kalendarz udostępniamy w formie ⭐️ gift economy – jeśli kalendarz Ci się podoba i ⭐️ masz ochotę wpłacić jakąkolwiek kwotę robiąc nam niespodziankę i widząc nasz wkład – zrób dowolną wpłatę 🎁 na nasze konto. ☕️ Graficy, fotografowie, copyrighterzy… (czyli my), którzy siedzieli nad kalendarzem wiele dni – bardzo się ucieszą, jak będą mogli pójść np. na coś jadalnego 🍲 . Jeśli więc chcesz – w tytule przelewu napisz: „warsztaty 12 miesięcy” i zrób przelew. Numer konta: 69 1050 1139 1000 0097 6624 5980. Tytuł przelewu jest ważny – „warsztaty 12 miesięcy”!
 
🌳👉 A jeśli chcesz uczyć się z nami NVC – zobacz zakładkę „warsztaty”.
Zapraszamy – ucz się, ćwicz, trenuj z nami NVCi!! Prowadzimy warsztaty w firmach, warsztaty otwarte – Studium NVC.  Jesteśmy wszędzie tam, gdzie ludzie chcą ze sobą współpracować ze spokojem, zaufaniem i efektywnie.
 
🌱 Pomóż nam rosnąć i docierać do tych, którzy potrzebują Porozumienia.
Jeśli ściągniesz kalendarz (i uważasz, że Ci się przyda) 🌱 podrzuć link z kalendarzem także innym ludziom – znajomym, nieznajomym;  🌱 polajkuj nas i nasze wydarzenia na FB (Strefa Słów – NVC). 
Wkrótce zaczynamy kolejne 👉 Studium NVC
 
‼ UWAGA!!! Kalendarz – jeśli chcesz używać go prywatnie, wydrukować i obdarować przyjaciół, zabrać do pracy  – wszystkiego najlepszego! Powieś na ścianie i ciesz oczy kalendarzem 😊. Jeśli chcesz wykorzystywać go komercyjnie, sprzedawać, używać w ramach reklamy – nie wyrażamy na to zgody. Skontaktuj się z nami. Prawa autorskie są zastrzeżone, wszystkie zdjęcia i opracowanie są własnością Beaty i Piotra Hołtyń.
 
Jeśli nie chcesz pliku pdf, a chcesz mieć wydrukowany kalendarz to, jeśli masz z nami kontakt, widujesz nas i chcesz kalendarz (to jest ta łatwa wersja) po prostu – skontaktuj się z nami i zarezerwuj kalendarz/zapytaj o cenę*. (Jeśli się z nami nie widujesz, a chcesz kalendarz – najlepiej wydrukuj go samodzielnie.  Wysyłamy minimum 5 sztuk, wyłącznie po uzgodnieniu (mamy limitowaną ilość kalendarzy); koszt wysyłanego kalendarza jest taki jak wydruk pojedynczej sztuki w drukarni  (+ 20zł koszty wysyłki). Kalendarz jest w formacie A4 (okładka i 12 miesięcy) dostarczany jest tylko na terenie Polski. Robiąc wpłatę (po uzgodnieniu z nami!) napisz „warsztaty 12 miesięcy”.
 
Kalendarz jest formą warsztatów, trwających przez cały rok, dzięki niemu możesz przypominać sobie materiał ze Studium NVC z nami – 12 samodzielnych ćwiczeń bądź przemyśleń/medytacji nad poszczególnymi sentencjami wg. jednozdaniowej instrukcji.
 
😍 Prosimy – podaj nam swojego maila, abyśmy mogli ✒️ docierać do Ciebie z informacjami! (Średnio raz na 2-3 miesiące