Kalendarz Porozumieniowy (NVC) 2022

Kalendarz 2022

Już jest!!! 😍 Kalendarz Porozumieniowy (NVC) . W odpowiedzi na jedną prośbę…
⭐️ Co można zrobić z kalendarzem?
–  wydrukować sobie kalendarz samodzielnie (do użytku prywatnego/własnego)
–  w wyjątkowym przypadku – kupić kalendarz
⭐️  Jak to wydrukować? Tutaj są zdjęcia, które można wykorzystać i plik pdf .
1) Zapisz zdjęcia na dysku.
2) Wydrukuj w kolorze i a)  taśmą dwustronnie klejącą przyklej do starego kalendarza lub do ściany poszczególne kartki b) zepnij dwoma klipsami do papieru, załącz kokardkę i powieś na gwoździku 😆.
3) A jeśli chcesz mieć kalendarz gotowy, 🎁 wydrukowany przez nas – czytaj poniżej.
 
POBIERZ  👉 – Kalendarz 2022 – PDF –  (kliknij)
 
🌳 Czy trzeba zapłacić? Nie. Kalendarz udostępniamy w formie ⭐️ gift economy – jeśli kalendarz Ci się podoba i
⭐️ masz ochotę wpłacić jakąkolwiek kwotę doceniając nasz wkład – zrób dowolną wpłatę 🎁 na nasze konto. ☕️ Graficy (czyli my), którzy siedzieli nad kalendarzem wiele dni – bardzo się ucieszą, jak będą mogli pójść np. na coś jadalnego 🍲 . Jeśli więc chcesz – w tytule przelewu napisz: „kalendarium”. Numer konta: 02 1050 1139 1000 0091 2512 6947 jest także podany w zakładce „kontakt”.
 
🌱 Pomóż nam rosnąć i docierać do tych, którzy potrzebują Porozumienia.
Jeśli ściągniesz kalendarz (i masz ochotę) 🌱 podrzuć link z kalendarzem znajomym, podrzuć im też info o naszych warsztatach, zaproś na wydarzenia 🌱 polajkuj nas i nasze wydarzenia na FB (Strefa Słów – NVC); jeśli chcesz – chcielibyśmy ✒️ usłyszeć od Ciebie nt. kalendarza (kontakt@strefaslow.pl) np. jak tam podoba Ci się kalendarz, czy na przyszły rok coś zmienić itd.; podaj nam swojego maila – „newslettter” średnio raz na dwa-trzy miesiące wysyłamy mailing. Jeśli nie masz ochoty – ściągaj kalendarz i nic nie pisz.
Jeśli chcesz mieć wydrukowany kalendarz – zobacz poniżej i skontaktuj się z nami!*
🌳👉 A jeśli chcesz uczyć się z nami NVC – zobacz zakładkę „warsztaty”. Wkrótce zaczynamy kolejne 👉 Studium NVC
 
‼ UWAGA!!! Kalendarz – jeśli chcesz używać go prywatnie, wydrukować i obdarować przyjaciół – wszystkiego najlepszego! Powieś na ścianie i ciesz oczy kalendarzem 😊. Jeśli chcesz wykorzystywać go komercyjnie, sprzedawać, używać w ramach reklamy – nie wyrażamy na to zgody. Skontaktuj się z nami. Prawa autorskie są zastrzeżone, wszystkie zdjęcia i opracowanie są własnością Beaty i Piotra Hołtyń.
 
*Jeśli nie chcesz pliku pdf, a chcesz dostać wydrukowany kalendarz – skontaktuj się z nami!* W takim przypadku zlecimy drukarni (w której co jakiś czas drukujemy) – druk kalendarza i to drukarnia przyśle go do Ciebie. Nie ręczymy za terminy drukarni. Podobno zamówienia złożone do 20go grudnia zostaną zrealizowane do Świąt. Podobno. Koszt wydrukowanego i wysyłanego kalendarza w formacie A4 (okładka i 12 miesięcy) to dowolna kwota z przedziału 70 – 120 zł (+ 20zł koszty wysyłki), jeśli zamawiasz 3szt lub więcej: 60 – 120zł plus wysyłka. Kalendarz w tamtej drukarni zamawiany jest na pojedyncze sztuki i dostarczany jest tylko na terenie Polski. Robiąc wpłatę (po uzgodnieniu z nami!) napisz „niewidzialne warsztaty, widzialny kalendarz”.
Jeśli masz z nami kontakt, widujesz nas i chcesz kalendarz – skontaktuj się z nami do końca roku 2021, cena będzie niższa.
Kalendarz jest formą warsztatów kontaktu ze sobą, trwających przez cały rok – 12 samodzielnych medytacji nad poszczególnymi sentencjami wg. jednozdaniowej instrukcji.
tel. 504 759 728 Beata/mail kontakt@strefaslow.pl
 
😍 Prosimy – podaj nam swojego maila, abyśmy mogli ✒️ docierać do Ciebie z informacjami! (Średnio raz na 2-3 miesiące)