Oferta dla firm, szkół, organizacji

Przygotowujemy ofertę na zamówienie – wspólnie, w dialogu dobieramy program wspierający Państwa potrzeby (jako leaderów) oraz potrzeby zespołu. Ustalamy długość programu, jego intensywność, wielkość grupy, do której określone warsztaty (lub wykład) są  adresowane. Prowadzimy warsztaty o różnym poziomie zaawansowania – szkolimy: trenerów w korporacjach, managerów, psychologów, pedagogów, pracowników różnych szczebli. Zapewniamy naukę NVC od podstaw, aż po poziom trenerski – zaawansowany.

Osoby zarządzające, mające już doświadczenie z NVC, wspieramy w przygotowaniu do trudnych rozmów (rozmowy o awansach, wdrożeniach, zmianie stanowiska, dyscyplinujące, zwolnienia), wspieramy je także w podejmowani decyzji biorących pod uwagę wszystkie zainteresowane strony.

Prosimy o kontakt indywidualny pod podany numer telefonu lub mailem. Na maile odpowiadamy zazwyczaj w ciągu kilku dni roboczych, w zależności od naszej dyspozycyjności.

Certyfikowani trenerzy NVC (przez CNVC, USA)
dr Beata Hołtyń tel. 504 759 728 (psycholog)
mgr inż. Piotr Hołtyń tel. 501 021 303

email: kontakt@strefaslow.pl

 

Porozumienie bez Przemocy można zacząć stosować/ćwiczyć już od pierwszych warsztatów, pierwszego kontaktu. Jednocześnie – może być to droga samorozwoju i rozwoju grupy/zespołu na długie lata.